Üyelik Sözleşmesi

1. www.coptenekesi.com Genel Kültür ve Bilgi Yarışması, Bilgi yarışması tutlkunlarının www.coptenekesi.com sitesi üzerinden yarıştıkları bir yarışmadır.
2. www.coptenekesi.com Genel Kültür ve Bilgi Yarışması sitesinde yarışabilmek için, üyelik işlemleri esnasında İsim, Soyad, Doğum Tarihi, Telefon ve e-posta bilgilerinizin doğru olması gerekmektedir. Gerçek ve tutarlı olmayan bilgi vererek üye olduğunuz tespit edildiği takdirde, ödül kazanmış dahi olsanız, üyeliğiniz iptal edilecektir.
3. www.coptenekesi.com Genel Kültür ve Bilgi Yarışması sitesine üye olurken verilen bilgiler, gerçek ve tutarlı dahi olsa, bir kişi birden çok e-posta adresi ile üye olamaz, ayrıca bir başkasının yerine yarışamaz. Bu şekilde üye olduğunuz tespit edildiği takdirde, ödül kazanmış dahi olsanız, üyeliğiniz iptal edilecektir.
4. www.coptenekesi.com Genel Kültür ve Bilgi Yarışması sitesine üye olurken verilen bilgiler, gerçek ve tutarlı dahi olsa, birden çok gerçek kişi aynı e-posta adresi ile üye olamaz. Bu şekilde üye olduğunuz tespit edildiği takdirde, ödül kazanmış dahi olsanız, üyeliğiniz iptal edilecektir.
5. Çok düşük bir ihtimal dahi olsa, aynı puanı alarak dereceye giren yarışmacı üyelerimiz içerisinden, daha küçük yaşta olan yarışmacımız ödül almaya hak kazanacaktır.
6. www.coptenekesi.com Genel Kültür ve Bilgi Yarışması sitesinde formatları farklı tarz yarışmalar yer almaktadır. Bundan dolayı her yarışma formatının kuralları farklıdır. Hepsi web sayfamızda ve sosyal paylaşım platformlarında yer alan sayfalarımızda duyurulmaktadır. Takip etmeniz gerekmektedir. Formatları bilmemenizden kaynaklı sorunlardan www.coptenekesi.com sorumlu değildir.
7. Çoktan seçmeli soruların yer aldığı yarışmalarımızda, her bir çoktan seçmeli soru için, yarışmacı üyemize verilen süreler değişkenlik arz etmektedir.
8. Yarışmacı üyemizin, bu süreçte soruyu yanıtlamaması ya da yanlış yanıtlaması durumunda vermiş olduğu yanıt yanlış olarak kabul edilir. Formata göre kalan soruları yanıtlamaya devam da edebilir, o hakkı yanadabilir.
9. Çoktan seçmeli soruların yer aldığı yarışmalarımızda her soru için sistem tarafından verilen puan değeri, soru ile birlikte yarışmacı üyemizin karşısına gelecektir.
10. Yarışmanın her aşamasında, yarışmacı o yarışma hakkı için o an kaç puana sahip olduğunu ekranda görme olanağına sahiptir.
11. Hile yoluyla, www.coptenekesi.com sayfalarının içerisindeki metin ve resim butonları dışında tarayıcıların ileri, geri ya da yenile butonları ile yönlenmeler yapanlar ya da haksız olarak sıralamaya girdiği tespit edilen üyelerin o ana kadar kazandıkları puanlar silinerek, üyelikleri iptal edilir.
12. SB Teknoloji - www.coptenekesi.com, bilgi yarışması kurallarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
13. İşbu üyelik sözleşmesi 13 (Onuç) Maddeden oluşmaktadır.

 
Sanal dünyanın en iddaalı bilgi yarışması sitesi www.coptenekesi.com uzun bir aradan sonra çok farklı 5 format ile yine sizlerle. Bizi izlemeye devam edin...
 
Bu Hizmet sizlere SB Teknoloji tarafından size ulaştırılmaktadır